تافل

دوره های مجازی یا Virtual با از بین بردن محدودیت های جغرافیایی و زمانی این امکان را به شما میدهد که در هر زمان و مکان از برنامه آموزشی خود با کمترین هزینه ممکن استفاده نمایید.
این دوره ها بر اساس سه اصل زیر شکل گرفته اند.

1. مفید و قابل اطمینان بودن
2. همیشه در دسترس بودن
3. کم هزینه بودن

مفید و قابل اطمینان

 • این دوره با اتکا بر دانش اساتید مطرح و صاحب نام کشور و همچنین استفاده از منابع اصلی آزمون طراحی گردیده است.مفید بودن تکنیکهای مورد بحث همگی به اثبات رسیده و هر گونه تکنیک غیر قابل اتکا و گیج کننده از این سلسله مباحث حذف گردیده است. 

 • آزمونها و Quiz های متعدد آنلاین به شما این امکان را میدهد که بر اساس گزارش پیشرفتی که سیستم LMS به شما ارائه میکند سیر ارتقا نمره و همچنین نقاط ضعف خود را بهتر بشناسید و با کمک ما جهت بهبود آنها اقدام کنید.

همیشه در دسترس بودن

با استفاده از این روش آموزش، دیگر نیازی به حضور در موسسه نخواهید داشت و تمام آنچه برای مطالعه و یادگیری مورد نیازتان خواهد بود، کامپیوتر شخصی، گوشی تلفن همراه هوشمند یا آی پد خواهد بود.

با این روش آموزشی میتوانید زمان پایان دوره ی خود را با اتکا بر پیشرفت خود تعیین نمایید.بدین طریق که اگر زمان زیادی برای مطالعه دارید و میتوانید به سئوالات ارزیابی هر درس بخوبی پاسخ دهید، تمام کردن کل دوره در 10 روز مقدور خواهد بود و اگر زمان کمی برای مطالعه دارید، میتوانید تا 6 ماه از دوره استفاده نمایید.

مزیت کاربردی دیگر این روش، امکان پرسش و پاسخ بین استاد و شما میباشد.در صورت هرگونه سئوال و ابهام در هر بخش از محتوای آموزشی، میتواند از طریق ارسال Ticket (پیام متنی) پاسخ خود را در کمترین زمان دریافت نماید.

کم هزینه بودن 

این روش آموزشی بواسطه حذف تعدادی از فاکتورهای هزینه ساز برای موسسه از شهریه بسیار کمتری برخوردار است و بدین سبب امکان استفاده جامعه هدف بزرگتری را فراهم می آورد.

 

هزینه همیشه مبلغ ریالی نیست! زمانی را که در ترافیک هدر میرود یا قرار کاری که به واسطه شرکت در کلاس حضوری کنسل میشود هم هزینه است.با این روش هر زمان که تمایل دارید میتوانید مطالعه کنید.

دوره های مجازی تافل ما به دو بخش تقسیم میگردد:

 1. دوره کامل تافل سطح پیشرفته

 2. دوره کامل تافل پیش نیاز

دوره کامل تافل سطح پیشرفته

این دوره مناسب متقاضیانی است که حداقل از سطح زبانی متوسط Intermediate  برخوردار میباشند. در این دوره تمامی چهار مهارت آزمون بعلاوه گرامر و لغات و هم آییهای مورد نیاز به همراه تستهای منتخب TPO پوشش داده میشود.

دوره کامل تافل پیش نیاز

این دوره مناسب متقاضیانی است که حداقل از سطح زبانی مبتدی برخوردار میباشند. در این دوره تمرکز روی آموزشهای زیربنایی و نحوی میباشد به طریقه ای که پس از این دوره متقاضی جهت ورود به سطح پیشرفته آماده گردد.

  image

  دوره کامل TOEFLسطح پیشرفته

  شامل بیش از 35% تخفیف
  530،000 تومان بیش از 200 درس آموزشی امکان استفاده از دوره تا 6 ماه آزمونهای متعدد آنلاین امکان پرسش از استاد در LMS
  image

  دوره کامل TOEFL پیش نیاز

  شامل بیش از 35% تخفیف
  480،000 تومان بیش از 350 درس آموزشی امکان استفاده از دوره تا 6 ماه آزمونهای متعدد آنلاین امکان پرسش از استاد در LMS
 • 1
 • loading...
  Go to top
  0
  Shares