با سلام

موسسه زبان زنگنه افتخار دارد تا در فضایی صمیمی و دوستانه با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان بوده و در راه ارتقا دانش زبان انگلیسی، شما را همراهی نماید، لذا جهت فراهم آوردن محیطی شایسته، رعایت نکات زیر از جانب زبان آموزان محترم الزامی است:

رعایت شئونات اسلامی در محیط موسسه الزامیست.

جهت حفظ چارچوب کلاس و حفظ تمرکز استاد، حضور راس ساعت مقرر در کلاسهای حضوری و آنلاین الزامیست.

عدم استفاده از تلفن همراه و هرگونه وسیله ارتباطی که باعث کاهش تمرکز می شود در هنگام حضور در کلاسهای حضوری و آنلاین الزامیست.

موسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال روابط زبان آموزان خارج از موسسه به عهده ندارد.

با توجه به فراهم بودن بستر ارتباطی با استاد ،زبان آموز متعهد میگردد به هیچ عنوان با استاد مربوطه، خارج از راههای ارتباطی سیستمیک در ارتباط نبوده و هرگونه هماهنگی جهت کنسلی کلاس و جابجایی زمانی صرفا از طریق موسسه صورت گیرد.لذا رد و بدل نمودن شماره تماس و ایمیل و غیره توسط زبان آموز و استاد غیر مجاز می باشد.

در صورت غیبت در امتحانات کلاسی و پایان ترم (آزموننهای حضوری و آنلاین) وو عدم وجود ارزیابی در پرونده ،زبان آموز مشمول تکرار دوره میگردد.

استدعا داریم قبض های رسیدثبت نام خود را( رسیدهای آنلاین یا مکتوب) تا پایان هر دوره محفوظ داشته و به زمان پایان دوره و شروع جدید دقت نمایید.

هزینه تعیین سطح آنلاین و مشاوره دوره های تخصصی رایگان میباشد.

با توجه به محدودیت نفرات در هر کلاس جهت افزایش راندمان، شهریه پرداختی صرفا مختص همان دوره بوده و امکان هرگونه جابجایی و انتقال به دوره های دیگر وجود ندارد.

شهریه پس ازپرداخت به هیچ وجه قبل از شروع دوره یا طی دوره مستردد نمیگردد.لازم به ذکر است در صورت عدم توانایی زبان آموز در ادامه دوره به هر دلیل شهریه مسترد نخواهد شد و مشمول همین بند میگردد.

با توجه به این موضوع که تمامی اطلاع رسانیهای موسسه از طریق پیامک های تبلیغاتی و ایمیل میباشد  لطفا از فعال بودن سرویس دریافت پیامک های تبلیغاتی و همچنین عدم ارسال ایمیل به پوشه اسپم اطمینان حاصل فرمایید.

امیدواریم با رعایت شئون و موازین اخلاقی و احترام متقابل فضای آموزشی آسیب ناپذیری را فراهم آوریم.
موسسه زبان زنگنه

  

Go to top
0
Shares