TOEFL

کسب نمره بالای 100 در تافل را با ما تجربه کنید

با توجه به پیشرفت تکنولوژی آموزشی و همچنین استفاده روز افزون افراد از گوشی های هوشمند و همچنین نیاز به وجود سیستمی که در بین مشغله روزانه بتوان از آن برای یادگیری بهینه تافل استفاده کرد ما را بر آن داشت که از Learning Management System به همراه کلاسهای Online تافل در کنار ارائه دوره های خود به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده نماییم. در حال حاضر کلاسهای TOEFL ما در چهار نوع زیر که همه آنها از امکانات سیستم آموزش آنلاین نیز بهره مندند ارائه میگردد.

کل متقاضیان

زبان آموزان موفق

کسب نمره بالای 100

دوره های حضوری تافل

در محل شعبات موسسه زنگنه برگزار شده و در کنار حضور در کلاس، تمامی شرکت کنندگان از مزایای سیستم مدیریت آموزشی آنلاین تافل بهره مند میگردند.در این دوره ها با توجه به کامپیوتر محور بودن آزمون تافل تلفیقی از سنت و مدرنیته شکل گرفته است به نحوی که ساختار سنتی حضور در کلاس و ارتباط کلامی حضوری همچنان حفظ شده است ولی با استفاده از سیستمهای مدیریت آموزش آنلاین، تمامی شرکت کنندگان میتوانند بخشی از تکالیف، آزمونهای ارزیابی تافل، جزوات انحصاری زنگنه و مقالات آموزشی منظم تافل را روی گوشی همراه یا لپ تاپ خود دریافت نمایند و به این ترتیب امکانات بیشتری آنها را در جهت نیل به کسب نمره دلخواه تافل کمک خواهد نمود.

دوره های گروهی آنلاین تافل

این نوع کلاس، شبیه سازی فضای کلاس واقعی را در محیط آنلاین میسر مینماید به این طریق که کلاسهای آنلاین در زمان و ساعت از پیش تعیین شده توسط استاد مربوطه در فضای مجازی برگزار میگردد.استفاده از این سیستم بسیار آسان بوده و تمامی امکانات کلاس سنتی را در محیط برنامه به استاد و زبان آموز میدهد.این دوره مناسب افرادی است که به هیچ عنوان امکان حضور در کلاس های حضوری را ندارند ولی میتوانند از طریق اینترنت از کلاس تافل مذکور استفاده و سئوالات خود را نیز بصورت زنده از استاد بپرسندو پاسخ دریافت نماید.لازم به ذکر است در این روش تمام کلاس ضبط شده و زبان آموز در آینده نیز میتواند از آنها استفاده نماید.

دوره های مجازی تافل

نوع دیگری از کلاس تافل میباشد که محتوای آموزشی از قبیل فیلمهای آموزشی انحصاری زنگنه، فایلهای پاور پوینت، آزمونهای آزمایشی تافل، مقالات و کتابهای الکترونیکی مورد نیاز سیلابس درسی به همراه نقشه راه آزمون تافل بر اساس جلسات آموزشی مدون و آزمونهای آنلاین MOCK در آن پیش بینی شده است .این دوره مناسب متقاضیانی است که یا امکان حضور در محل موسسه زنگنه را نداشته و یا برنامه زمانبندی آنها امکان حضور در دوره ها را فراهم نمی نماید.در این روش طول مدت دوره بستگی به سرعت پیشرفت خود زبان آموز دارد و در اصطلاح Self-paced میباشد.

دوره های خصوصی تافل

این نوع کلاس همانطور که از نامش پیداست بصورت خصوصی یک یا دو نفره برگزار میگردد.سیلابس این کلاس کاملا بر اساس نیازهای فردی و اهداف متقاضی نوشته و برگزار میگردد.متقاضیان دوره های تافل طیف وسیعی را در بر میگیرد اما عمدتا افرادی که در کوتاه مدت نیاز به کسب بهترین نتیجه هستند از این نوع دوره ها بهره مند می گردند.این دوره میتواند بصورت حضوری در محل شعبات موسسه زنگنه و یا بصورت آنلاین Live بدون نیاز به حضور در محل موسسه در ساعات درخواستی برگزار گردد.

دوره های حضوری گروهی تافل

این دوره ها بصورت گروهی در محل موسسه برگزار میگردد

دوره های گروهی آنلاین تافل

این دوره ها بصورت زنده با سیستم کلاس آنلاین برگزار می گردد

دوره های مجازی تافل

این دوره ها بصورت مجازی و محتوا محور برگزار می گردد

دوره های خصوصی تافل

این دوره ها بصورت حضوری یا آنلاین برگزار می گردد

تقویم آموزشی

زبان آموزان موفق موسسه تخصصی زبان زنگنه

چگونه نتیجه آزمون تافل را برای دانشگاههای خارج از کشور ارسال کنم؟

تا 4 دانشگاه برای شما به صورت رایگان ارسال می شود که در پروفایل خود در سایت ETS می توانید در قسمت View Orders تا روز قبل از آزمون ثبت کنید. برای تعداد بیشتر 18$ و در تعداد بالاتر از حد معلوم باید 20$ برای هر دانشگاه پرداخت کنید.

جابجایی یا لغو آزمون تافل چگونه امکان پذیر می باشد؟

برای این امکان برای شما هزینه 60$ محاسبه خواهد شد و درصورت لغو نیزتا نصف هزینه مسترد می گردد.

نتیجه آزمون تافل تا چند روز بعد درسایت قرار داده می شود؟

آزمون دقیقا به ده روز و ده ساعت زمان نیاز دارد، یعنی درصورتی آزمون را یکشنبه صبح شرکت کنید، سه شنبه هفته آتی در بین ساعت 9 تا 10 شب برروی سایت قرار میگیرد. بعد از دوروز کاری نیز امکان دانلود نتیجه به صورت pdf میسر می باشد.

کدام بخش از آزمون تافل در بین متقاضیان ایرانی دارای نمره پایین تری است؟

بخش رایتینگ آزمون در بین ایرانیان از پایین ترین نمره برخوردار بوده و این مورد بدلیل تایم کم، خستگی آزمون و عدم تدریس اصولی نحوه نگارش صحیح است که در موسسه زنگنه با این موضوع به طور آکادمیک آشنا خواهید شد. پس از رایتینگ نیز بخش اسپیکینگ نمره پایینی را به خود اختصاص می دهد.

مراکز مجاز برگزاری آزمون تافل کجاست؟

باستحضار میرساند مرکزهای امیربهادر و عالیان تا اطلاع بعدی اقدام به برگزاری آزمون تافل نمیکنند .(96/9/12)

1 - سازمان سنجش (STN11497) تهران شماره تلفن: 88922242

 آدرس: خیابان کریم خان زند، بین خیابان های استاد نجات الهی (ویلا) و سپهبد قرنی، پلاک 204

2- علامه سخن (STN12010) تهران شماره تلفن: 88922242
 آدرس: خيابان وليعصر، بالاتر از ميدان ونك، خيابان نگار پلاک 35

3- موسسه معرفت (STN11618 ) تهران شماره تلفن: 66499941
 آدرس: ابتدای وصال شیرازی، نبش نائینی، پلاک 25

4- دانشگاه خاتم (STN15183) تهران شماره تلفن: 89170 (تلفن گویا)
 آدرس: خیابان ملاصدرا- خ شیراز شمالی - خ حکیم اعظم - پلاک 30

6- دانشگاه علوم پزشکی ایران (STN15497) تهران شماره تلفن: 86709
 آدرس : تهران - بزرگراه همت - جنب برج میلاد - دانشگاه علوم پزشکی ایران، کتابخانه مرکزی، طبقه چهارم

7- دانشگاه تبریز (STN12278) تبریز شماره تلفن: 04133393635
آدرس: بلوار 29 بهمن (خیابان دانشگاه)، دانشگاه تبریز، مرکز تحقیقات ساختمان علوم پایه

8- دانشگاه علوم پزشکی مجازی (STN15502B) تبریز شماره تلفن: 
 آدرس: مقابل بیمارستان شهید مدنی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، خیابان دانشگاه، مرکز توسعه آموزش(EDC)

9- دانشگاه شمال (STN11498) آمل شماره تلفن: 44203747-011
 آدرس:آمل، کیلومتر ۵ جاده هراز، دو راهی امامزاده عبدالله

10- دانشگاه علوم پزشکی مازندران (STN15500B) مازندران شماره تلفن:
 آدرس:  ساری، کیلومتر ۱۸ جاده خزرآباد مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) دانشکده پزشکی   تلفن مجتمع ۳-۳۳۵۴۳۰۸۱    

11- دانشگاه صنعتي اصفهان (STN12606) اصفهان شماره تلفن: 33915323-031
 آدرس: دروازه تهران، خيابان اما خميني (ره)، فلكه ي دانشگاه، بلوار دانشگاه، ساختمان کتابخانه مرکزی، طبقه همکف،

12- گسترش انفورماتيك زنجان (STN13750) شماره تلفن: 33474416-024
آدرس: جاده گاوازنگ - بالاتر از بیمارستان آیت الله موسوی - بلوار مهرانه - ضلع شرقی اداره ثبت اسناد استان زنجان

13- آواتاک ارومیه (STN13752) شماره تلفن: 04433375260 ، 04433373662
 آدرس: شعبه خواهران: خیابان امامت نرسیده به کوی مهندسین (بهنق یک) 
          شعبه برادران: خیابان امامت ابتدای کوی مهندسین جنب بستنی نعمت

چگونه هزینه ثبت نام آزمون تافل را پس بگیرم؟

اگر قبل از مهلت 4 روزه ثبت نام خود را لغو کنید، نیمی از هزینه آزمون اصلی شما پرداخت می شود. هیچ هزینه بازپرداختی برای سایر خدمات ارائه نشده است. بازپرداختها به دلار امریکا انجام شده و شامل مالیات قابل اجرا است. بازپرداخت نقدی قابل انجام نیست. اگر با کارت اعتباری / بانکی یا چک الکترونیکی پرداخت کرده اید، بازپرداخت به کارت اعتباری / بانکی اصلی یا حساب بانکی مورد استفاده شما پرداخت می شود. اگر با چک شخصی بانکی داخلی در ایالات متحده پرداخت کرده اید، باید هشت هفته برای انجام این فرایند صبر کنید. اگر پرداخت در بودجه های غیر ایالات متحده در بانکی خارج از ایالات متحده انجام می شود، باید 12 هفته صبر کنید.

در چه صورت هزینه ثبت نام آزمون تافل عودت نمیشود؟

اگر مراحل ثبت نام به طور مناسب طی نشده باشند و یا اگر مدارک شناسایی مورد نیاز در مرکز تست ارائه نشده باشد

تصحیح آزمون تافل به صورت مجزا از مرکز برگزاری آزمون انجام میشود؟

برای اطمینان از امنیت و یکپارچگی نمرات، مهم است که نمره دهی در مراکز آزمون صورت نگیرد، بلکه از طریق یک شبکه تصحیح متمرکز که استانداردهای نمره دهی منسجم را اجرا و تضمین می کند، انجام شود. آزمون تافل توسط شبکه ای از ارزیابان که به دقت از یک مکان مرکزی تحت کنترل است، تصحیح می شود. ETS از یک مجموعه بسیار متنوع از ارزیابان و نه فقط آنهایی که منحصر به کشور متقاضی است، استفاده می کند و ارزیابی کنندگان ETS به منظور ارزیابی کاملا عادلانه، بدون دانستن مشخصات شرکت کنندگان، آزمون آنها را تصحیح می کنند. قضاوت های چندگانه در مورد speaking و writing هر شرکت کننده به تاثیر کمتر تعصبِ ارزیاب در نمره دهی کمک می کند.

هرچند وقت یکبار می توانم در آزمون تافل شرکت نمایم؟

آزمون تافل تقریبا محدودیتی نداشته ولی در سریعترین زمان ممکن می توانید در فاصله دوهفته، آزمون مجدد را ثبت نام کنید.

برای ثبت نام آزمون تافل چگونه اقدام کنم؟

دو روش وجود دارد، یا بایستی ویزا کارت یا مسترکارت و کارتهای مشابه داشته باشید و یا از طریق موسسات ایرانی پرداخت ریالی انجام داده و آنها ثبت نام را در سایت ETS انجام دهند.

آیا برای نمرات بسیار بالا انقضایی برای مدرک تافل وجود ندارد؟

این مطالب فقط شایعه بوده و شما با هرنمره ی دریافتی فقط تا دوسال امکان استفاده از نتیجه آزمون خودرا دارید.

در مرکز برگزاری آزمون تافل آیا نیاز به بردن وسیله اضافی جدای مدارک احراز هویت می باشد؟

بجز شناسنامه و خصوصا پاسپورت، نیاز به هیچ خوراکی یا وسایل نوشتاری در آزمون نخواهید بود. ممتحن آزمون همواره در مرکز حضور داشته و در حین آزمون مواردی مانند کاغذ، مداد تیز و خوراکی و آب در اختیار شما قرار می دهد.

چگونه از مراکز برگزاری آزمون تافل شکایت کنم؟

اگر در مورد امکانات آزمون یا مدرک آزمون شکایت دارید ، در اسرع وقت پس از روز آزمون، به ETS  نامه یا ایمیل بنویسید. اطمینان حاصل کنید که تاریخ آزمون، نام مرکز آزمون و شهر و کشور که در آن در آزمون شرکت کرده اید را ذکر کنید. نامه ی خود را به این آدرس بفرستید:

TOEFL iBT Complaints
MS 16-Z, Internet-Based Testing Network Group
Educational Testing Service
Rosedale Road
Princeton, NJ 08541-6163, USA

سوالات امتحان TOEFL توسط چه کسانی طرح میشود؟

متخصصین زبان، سوالات آزمون TOEFL را آماده می کنند. این متخصصان روش های دقیق و استاندارد شده را برای اطمینان از اینکه تمام مواد آزمون با کیفیت مطلوب مطابقت دارند، دنبال می کنند. هر سوال توسط چندین عضو از کارمندان ETS بررسی شده است.

کمیته امتحانات TOEFL، یک گروه مستقل از متخصصان در زمینه زبان شناسی، آزمون سازی زبان و روش تدریس زبان است که به هیات TOEFL  گزارش می دهد و دستورالعمل های کلی برای محتوای آزمون را مشخص می کند.

سوالات، پس از اینکه به صورت مناسب مورد بررسی و اصلاح قرار می گیرند، در شرایط آزمایشی به طور انتخابی در آزمون ها مونتاژ می شوند. سپس آزمونها براساس روشهای برنامه ریزی شده ETS و TOEFL  بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که تمام نسخه های ممکن آزمایشی عاری از تعصب فرهنگی هستند. تجزیه و تحلیل آماری تک تک سوالات اطمینان می دهد که تمام موارد، اطلاعات مناسبی را برای ارزیابی ارائه می دهند.

گرچه ETS در طول طراحی سولات آزمون و آماده سازی سوالات نهایی کنترل کیفیت گسترده ای را انجام می دهد، گاهی اوقات ممکن است خطاهای تایپی یا نقص در سوالات رخ دهد. اگر مشکوک به یک مشکل هستید و به هر دلیل می خواهید به یک سوال آزمون اعتراض کنید، قبل از اینکه محل آزمون را ترک کنید، ناظر آزمون را مطلع کنید.

شما همچنین می توانید به این آدرس نامه بنویسید:

MS 42N-208, TOEFL Test Question Inquiries
Educational Testing Service
Rosedale Road
Princeton, NJ 08541-­0001, USA

 

چگونه امتحان تافل تصحیح می شود؟

ETS با استفاده از هر دو روش انسانی و روش های اتوماتیک تصحیح، تصویری کامل و دقیق از توانایی شرکت کننده ارائه می دهد. در حالی که مدل های تصحیح اتوماتیک دارای مزایایی هستند، موثر بودنِ پاسخ های زبانی و مناسب بودن محتوای آن را اندازه گیری نمی کنند. برای اینکه ویژگی ها در ابعاد وسیع تر، از قبیل کیفیت ایده ها و محتوا و همچنین فرم در نظر گرفته شوند به حضور مصححان انسانی نیاز است. علاوه بر این، مطالعات نشان داده است که دستورالعمل هایی که برای تصحیح کاملا خودکار طراحی شده اند، از جنبه ی پاسخ هایی که شرکت کنندگان ممکن است حفظ کرده باشند، آسیب پذیرتر هستند. آزمون تافل از تصحیح خودکار به منظور تکمیل تصحیح انسان برای 2 task در بخش writing استفاده می کند. ترکیب قضاوت انسانی بر محتوا و معنا، و تصحیح اتوماتیک برای ویژگی های زبانی، نمرات منسجم و با کیفیت را تضمین می کند.

تغییر یا لغو ثبت نام امتحان TOEFL چگونه است؟

اگر نیاز به تغییر تاریخ یا لغو ثبت نام خود دارید، تا 4 روز کامل قبل از تاریخ آزمون خود وقت دارید. به عنوان مثال، اگر آزمون شما در روز شنبه باشد، باید سه شنبه برای لغو یا تغییرتاریخ اقدام کنید. هزینه تغییر تاریخ 60 دلار است و قبل از اینکه برای تاریخ جدید ثبت نام کنید باید پرداخت شود.

شما فقط می توانید با یکی از روش های زیر در ثبت نام خود تغییر تاریخ داده یا آن را لغو کنید:

  • آنلاین: به حساب کاربری تافل iBT خود وارد شوید، بر روی «(View Orders)» روی صفحه اصلی خود کلیک کنید، سپس روی « Modify » یا
  • «cancel  » در صفحه خلاصه سفارش کلیک کنید.
  • تلفنی: شماره ثبت نام و نام کامل خود را که در هنگام ثبت نام ذکر کرده اید، وارد کنید. در امریکا یا کانادا با این شماره ها تماس بگیرید 1-443-751-4862 یا1-800-468-6335 در مکان های دیگر، با مرکز ثبت نام منطقه ای خود تماس بگیرید.

توجه: شما نمی توانید از طریق پست الکترونیکی، یا حضور در مرکز آزمون برای تغییر تاریخ یا لغو آزمون اقدام کنید.

 

Go to top