جهت ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات آموزشی در زمینه دوره های تخصصی و فوق تخصصی زبان انگلیسی، موسسه فرهنگی هنری عصر کلام زنگنه از مدتی پیش اقدام به راه اندازی چهار کانال در تلگرام و یک صفحه اینستاگرامی نموده است. در ذیل آدرس و محتوای کانالهای تلگرام و صفحه اینستاگرام به اختصار توضیح داده خواهد شد:

کانال اختصاصی GRE در این کانال آخرین کتابها و فیلمهای آموزشی جی آر ای، کلیپهای اختصاصی ریشه شناسی، وربال، رایتینگ و ریاضی اساتید برتر موسسه ارائه خواهد شد. به علاوه، روزانه 3-5 سئوال واقعی از مجموعه سئوالات Real 2017 با پاسخ صحیح و قابل استناد در کانال قرارداده خواهد شد.

جهت ورود به این کانال اینجا را کلیک نمایید.

کانال اختصاصی IELTS
با توجه به انبوهی منابع آیلتس سعی داریم بهترینها و قابل اعتمادترین ها را در این کانال قراردهیم. به علاوه سئوالات بخشهای رایتینگ و اسپیکینگ واقعی که اخیرا مورد پرسش زبان آموزان بوده اند با برخی پاسخهای آنها در کانال قرار می گیرد.
جهت ورود به این کانال اینجا را کلیک نمایید.

کانال اختصاصی TOEFL iBT
با توجه به کم بودن متریالهای آموزشی قابل اتکا، این کانال را میتوان از بهترین کانالها در جهت ارائه مطالب TOEFL به حساب آورد.
جهت ورود به این کانال اینجا را کلیک نمایید.

کانال آموزشی عمومی
در این کانال روزانه لغات، اصطلاحات و مباحث گرامری عمومی جهت عموم علاقه مندان به زبان انگلیسی ارائه میگردد.
جهت ورود به این کانال اینجا را کلیک نمایید.

صفحه اینستاگرام موسسه
این صفه با بیش از 30 هزار فالوور، دارای تنوع زیادی در ارائه مطلب می باشد. همچنین استوری ها و برخی مباحث در مورد آزمونها بصورت لایو در این صفحه ارائه می گردد.

  

Go to top
0
Shares