آیلتسآزمون آزمایشی آیلتس" IELTS Mock Exam"

ارائه کارنامه تحلیلی توسط ممتحن واقعی آزمون آیلتس جهت ارائه بازخورد دقیق نمره

 1. آزمون های آیلتس همانند مابقی آزمون ها به صورت یک هفته درمیان در روزهای جمعه برای زبان آموزان این آموزشگاه به طور رایگان و برای اشخاص دیگر با دریافت هزینه ای معقول برگزار می گردد که در این مورد آزمون ها با حفظ قوانین، شرایط و مفاد آزمون های واقعی برگزار می شوند.

 2. آزمون آزمایشی آیلتس راسساعت 9 با بخش لیسنینگ آغاز شده و زبان آموزان پس از گذراندن بخش شنیداری، وارد بخش خواندن شده و درانتها نیز به دو سوال مربوط به بخش نوشتاری پاسخ می دهند. در نهایت نیز دو استاد مجرب در امر برگزار کردن مصاحبه های بخش گفتاری وارد عمل شده و به صورت استاندارد و شبیه سازی شده تک تک از متقاضیان آزمون این بخش را بعمل می آورند.

 3. نمره دهی بخش آزمون آیلتس تا نهایتا 7 روز پس از آزمون انجام شده و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد، که بخش رایتینگ به صورت دقیق توسط IELTS EXAMINER نمره دهی شده و تمام نکات ضعف و قوت متقاضیان در کارنامه تحلیلی ارائه میشود.

 4. نکته حائز اهمیت کلاس های رفع اشکالبرای این آزمون می باشد که در جمعه ی هفته ی بعد از هر آزمون  برگزار شده و نکات کلیدی آزمون آیلتس در تمام مهارتهای چهارگانه به همراه اشکالات تک تک زبان آموزان توسط اساتید خبره به سمع و نظر آنها خواهد رسید. در این زمینه، زبان آموزان با چگونگی عمل کردن در خصوص سوالات مختلف بخش ریدینگ آشناتر شده و در بخش رایتینگ نیز اصطلاحاتی که در آیلتس به بهبود نمره منجر میشوند توسط استاد مربوطه ارائه می گردد.

 5. نکته مهم: حضور در محل آزمون 30 دقیقه قبل از شروع آزمون الزامی است

 6. آرمون ایلتس

  image

  شش آزمون کامل

  دارای 35% تخفیف
  175،500 تومان جلسات رفع اشکال تصحیح رایتینگ توسط IELTS Examiner ارائه کارنامه تحلیلی
  image

  یک آزمون کامل

  جهت ارزیابی شخصی
  43،000 تومان جلسه رفع اشکال تصحیح رایتینگ توسط IELTS Examiner ارائه کارنامه تحلیلی
 • 1
 • Go to top