آزمون بدهید ، جایزه ببرید

آزمون آزمایشی آیلتس "IELTS Mock Exam"

آزمونهای آزمایشی موسسه زنگنه بصورت ماهانه طبق جدول زمان بندی از پیش تعیین شده برگزار می گردد.

8 ویژگی آزمونهای آزمایشی آیلتس موسسه زنگنه برای کسب نمره 7 در آیلتس

اهدا جایزه 1,000,000 تومانی

موسسه تخصصی زبان زنگنه به منظور افزایش انگیزه و ارتقا کیفی دانش زبان آموزان ، هر ماه به 3 نفر از داوطلبینی که در آزمون قبل بالاترین میزان پیشرفت نسبت به دیگر شرکت کنندگان را داشته باشند ، به قید قرعه جوایز یک میلیون تومانی اهدا میکند.

جلسه تجزیه و تحلیل پس از آزمون Post-Mock Analysis (PMA)

در این جلسه که به صورت خصوصی و به مدت 40 دقیقه می باشد ، نتایج آزمون به صورت تحلیلی و بر اساس ماژول امتحانی بررسی میشود و بر اساس نتایجی تحلیلی که از سامانه اعلام نتایج زنگنه بدست می آید ، نقاط قوت و ضعف در هر اسکیل بدست می آید و راهکارهای متناسب با نتایج ارائه میگردد.

جهت استفاده از این سرویس یا باید از زبان آموزان موسسه زبان زنگنه باشید و یا Premium Service  آزمون آیلتس را انتخاب نمایید.

سامانه اعلام نتایج آنلاین

موسسه تخصصی زبان زنگنه به منظور تسهیل در روند اعلام نتایج آزمون های آزمایشی و همچنین مشخص کردن اشکالات زبان آموزان به صورت تخصصی در هر بخش از آزمون ، اقدام به راه اندازی سامانه اعلام نتایج اختصاصی خود کرده است، که در این سامانه علاوه بر ارائه کارنامه تحلیل زبان آموزان ، به صورت جداگانه در هر بخش مشکلات زبان آموزان را پیدا کرده و در جلسات PMA نسبت به رافع آنها اقدام مینماید.
همچنین در این سامانه، زبان آموزان میتوانند صدا ضبط شده خود در آزمون اسپیکینگ را بشنوند و یا سمپل های Speaking و Writing که توسط موسسه ارائه شده است را دریافت بفرمایند. در قسمت نمودار پیشرفت تحصیلی این سامانه ، نتایج زبان آموزان در هر آزمون نمایش داده میشود و زبان آموزان میتوانند هر آزمون ، پیشرفت خود را بررسی کنند.
در این سامانه امکان مشاهده و دانلود اسکن پاسخ نامه های Reading , Listening و Writing هر فرد نیز فراهم گردیده تا زبان آموزان محترم بتوانند اشکالات خود را در پاسخ به هر سوال پیدا بفرمایند.
این سامانه با آدرس www.Zangeneh.org در دسترس میباشد.

اصل وقت شناسی

آزمون راس ساعت 9 صبح روز جمعه شروع شده و سه بخش Listening – Reading – Writing مانند آزمون واقعی برگزار می گردد. بدیهی است اگر 30 دقیقه قبل از شروع آزمون در موسسه حضور نداشته باشید، اجازه حضور به شما داده نخواهد شد ،همانند آزمون واقعی

آزمون Speaking با تعیین وقت اختصاصی

از آنجائیکه برگزاری آزمون Speaking در روز آزمون کتبی باعث خستگی و عدم عملکرد مناسب متقاضیان میگردد و همچنین در آزمون اصلی ، بخش Speaking در روز دیگر و با هماهنگی متقاضی صورت میگیرد ، موسسه زنگنه نیز همین شرایط را جهت شبیه سازی هرچه بیشتر به آزمون اصلی ، اجرا مینماید

سئوالات واقعا واقعی!

سئوالات استفاده شده در آزمونهای ماک موسسه زنگنه قطعا از سئوالات واقعی و دیده نشده توسط متقاضیان می باشد که علی رغم سختی های موجود جهت بدست آوردن این سبک سئوالات، موسسه زنگنه جهت افزایش کیفیت آزمونهای خود این کار را انجام می دهد.

تحلیل نمره بر اساس Band Descriptors

در کارنامه تحلیلی سعی بر آشنا کردن متقاضی با معیارهای نمره دهی بطور تخصصی بوده است به نحوی که Band Descriptors (Public Version) که تنها مرجع رسمی و در دسترس عموم جهت نمره دهی است با جزئیات در کارنامه هر فرد توضیح داده شده است.

جلسه گروهی رفع اشکال پس از آزمون

نکته حائز اهمیت کلاس های رفع اشکال رایگان و فوق تخصصی برای این آزمون می باشد که در جمعه ی هفته ی بعد از هر آزمون برگزار شده و نکات کلیدی آزمون آیلتس در تمام مهارتهای چهارگانه با جزئیات همراه اشکالات تک تک زبان آموزان توسط اساتید خبره بررسی خواهد شد. این جلسات رفع اشکال را میتوان از مهمترین تفاوتهای آزمونهای آزمایشی موسسه زنگنه دانست.

 

مقایسه نمرات آزمون آزمایشی زنگنه و نمرات  دریافتی در آزمون واقعی

 

 

آقای محمد میرزایی

 

آزمون آزمایشی زنگنه

Listening : 6
Reading 5.5
 
Writing: 5
 
Speaking : 6
 

آزمون واقعی

Listening : 6
Reading 5
 
Writing: 5
 
Speaking : 6.5

 

خانم اکرم فرهیخته

 

آزمون آزمایشی زنگنه

Listening : 7
Reading 6.5
 
Writing: 5.5
 
Speaking : 7
 

آزمون واقعی

Listening : 6.5
Reading 6.5
 
Writing: 6
 
Speaking : 6.5

 

خانم فرشته غلام پور

 

آزمون آزمایشی زنگنه

Listening : 7.5
Reading 7.5
 
Writing: 6.5
 
Speaking : 7.5
 

آزمون واقعی

Listening : 7
Reading 7
 
Writing: 7
 
Speaking : 8

 

آقای پرهام پژوهنده

 

آزمون آزمایشی زنگنه

Listening : 6.5
Reading 7
 
Writing: 7
 
Speaking : 7
 

آزمون واقعی

Listening : 6.5
Reading 7.5
 
Writing: 7
 
Speaking : 7.5

  • 1
  • Go to top
    0
    Shares